خدمات کامپیوتر در محل توسط این شرکت و نیز ارائه خدمات سخت افزار، نرم افزار و شبکه در قالب قرارداد پشتیبانی به شرکت ها و موسسات از خدماتی است که این شرکت سابقه طولانی در این زمینه دارد. کارشناسان ما خدمات کامپیوتر و خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری خود را متناسب با نیازمندی های کارفرما طراحی و اجرا می نماید. این شرکت با ارائه خدمات مانیتورینگ و مدیریت شبکه و نیز ارائه راه حل های امنیت اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان چاره گشای راه حل مدیریت شبکه و امنیت شبکه میباشد.
بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه جهت انواع شرکتهای تولیدی ، بازرگانی ، خدماتی ، ساختمانی ، صنعتی و … تائیدی بر توانایی این شرکت و تضمینی برای مشتریان جدید می باشد.
تعمیر کامپیوتر و بازدیدهای دوره ای هفتگی، ارائه مشاوره فنی ، مراجعه حضوری ، پشتیبانی از راه دور از طریق اینترنت و تلفنی، مستند سازی شبکه و سیستم ها ، ارائه راه حل در زمینه مشکلات شبکه ، برقراری امنیت شبکه، مشاوره و ارائه متدهای فنی تخصصی بمنظور نگهداری بهینه سیستمها، راه اندازی سیستم پشتیبان گیری از اطلاعات مهم، بهینه سازی دسترسی ها کاربران به اطلاعات و اینترنت ، سرویس دوره ای کامپیوتر ها و … مواردی است که در طول مدت قرارداد از آن بهره مند خواهید شد.